KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16704265

nr 1670 4265

Lars Rading

(1954-1993), Sverige

Signerad, blandteknik, daterad 86-87 cm, bladets mått: 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 41x32 cm

Lars Rading, svensk bildkonstnär född i Helsingborg 1954, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

lördag 21 december 2024
kl 18:58:04

Lars Rading

Läs mer om Lars Rading